Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
foto:lunchtime.cz
Valašský minipivovar v Kozlovicích
14.3.2014
foto:pivovary.info
Pivovar Zobak Bílovec
14.3.2014
Zobrazit více
pivo picard

pivo picard

Historie zámeckého minipivovaru Zábřeh sahá až do roku 1574. Svědčí o tom záznamy nalezené v olomoucké arcidiecéze urbář. Kde jsou první zmínky o vaření piva v zámeckých prostorech. Novodobá historie Zámeckého pivovaru začíná v roce 2007, kdy byl zámek rekonstruován a poté byl pivovar slavnostně vysvěcen 28. září 2007 ke dni sv.Václava a ke dni všech pivovarníků. Pivovar pořádá také každoroční svatováclavské pivní slavnosti v areálu zámku, kde připravuje pro návštěvníky pivní speciality.

foto:minipivo.cz

foto:minipivo.cz

mezi piva vařené v Zámeckém pivovaru patří tyto :
zámecké pivo pikard®
přírodní, nefiltrované a nepasterované pivo s mírným obsahem kvasnic:
pikard® světlý ležák 11°
pikard® tmavý ležák 11° puškvorcový
pikard® pšeničná 11°, svrchně kvašená „weizen“
pikard® bezlepkové pivo speciál-který jako jediný v republice vaří právě Zámecký pivovar Zábřeh.
pikard® „ALE“ – svrchně kvašená granátová 13°
Zámecký Pivovar a hotel také nabízí jedinečné možnosti relaxace v Pivních nebo Vinných lázních, více info zde: http://www.zamek-zabreh.cz/www/cz/pivni-vinne-koupele/

foto:zamek-zabreh.cz

foto:zamek-zabreh.cz

Dále je zde pro návštěvníky připravená malebná restaurace v renesančním stylu s krásnými klenbami a zdmi, které zdobí originály barokních map Moravy výbornou kuchyní .Středověký vinny sklep s výborným výběrem vín a sektů.
menu restaurace ke stažení zde: http://www.zamek-zabreh.cz/www/cz/menu/
Pro návštěvníky je i možnost ubytování v historickém zámeckém hotelu, s možností přespání v historických pokojích zámků. více info na webových stránkách Zámeckého pivovaru Zábřeh.

pivo picard

pivo picard

Komentáře

4 Komentáře k "Zámecký minipivovar Zábřeh"

Informovat o

Řadit podle:   nejnovější | nejstarší | Nejvíce hodnocené
Klára
Host
Klára
5 roků 6 měsíců před

Puškvorcové pivo je moc dobré.

Ostravak Novy
Host
5 roků 6 měsíců před

To pivo opravdu stojí za mírně vyšší cenu 🙂 Kuchyně je skvělá. V létě doporučuji filmový klub.

Daniel V
Host
5 roků 6 měsíců před

Pikard je dobrý…

Petr Zahradil
Host
Petr Zahradil
5 roků 6 měsíců před

Letní kino, české filmy… k tomu kousek uzeného pohoda!

wpDiscuz