Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
IMG_3340
Poohlédnutí se: Let it Roll festival 2015
5.8.2015
????????????????????????????????????
Poohlédnutí se: 3ART Beat– festival plný magie a pozitivní energie
6.8.2015
Zobrazit více
Foto: Letní škola v zoo

Foto: Letní škola v zoo

Na začátku toho týdne byl v Zoo Ostrava zahájen první turnus tradiční Letní školy – příměstského tábora pro děti od 10 do 15 let.

Téma letošního ročníku je „PŘEŽÍT“. Děti se v průběhu týdne mimo jiné dozvědí o problematice ohrožení živočichů a zejména o konkrétních záchranných projektech realizovaných v České republice i ve světě, na kterých se podílí i Zoo Ostrava. Zároveň si ověří, co všechno takový záchranný projekt zahrnuje. Vedle informací o ochraně přírody a hraní her si děti také vyzkoušejí aktivity u vybraných druhů zvířat, aby poodhalily, co obnáší chovatelská práce v zoo.

Foto: Letní škola v zoo

Foto: Letní škola v zoo

Příměstský tábor probíhá v zoo již od roku 1973 a jeho cílem je přiblížení přírody dětem, seznámení se s významem a chodem zoologických zahrad a zejména výchova dětí k ochraně přírody. Celkem se v Zoo Ostrava uskuteční tři turnusy. Pitný režim po dobu konání letní školy dětem zajistila firma PEPSICO.

Foto: Letní škola v zoo

Foto: Letní škola v zoo

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz